Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziele Dwudziestą Czwartą Zwykłą

2015-09-11 20:57:37

Ogłoszenia duszpasterskie

na Niedziele Dwudziestą Czwartą Zwykłą 13.IX.2015r .

  1. Dziękujemy mieszkańcom Miłakowa i Monikowa za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na potrzeby parafii  zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Piekar.
  2. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości dożynkowych w naszej parafii; orkiestrze, delegacji OSP Postękalice, ministrantom, jaki i za wykonanie pięknych dożynkowych wieńców, tym którzy wykonali jak i delegacjom: z Mąkolic, Woźnik, Piekar, Piekarek, Niedyszyny, Postękalic Kacprowa, Blizina, Kamiennej, Bukowej, Kozieróg, Janowa, Ludwikowa, Bogdanów Kolonii i z Bogdanowa. Delegacja z Bogdanowa udała się do Częstochowy by uczestniczyć w Dożynkach i reprezentować Parafię Bogdanów.
  3. Msza św. za zmarłych na cmentarzu dzisiaj o godzinie 16.00
  4. Na potrzeby Parafii ofiarę złożyli: Paweł Cichecki z Radziątkowa 100 zł, Franciszek Drobik z Piekar 100 zł. Za złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dekanalna pielgrzymka chorych do sanktuarium w Rozprzy na spotkanie z ks. bpem odbędzie się środę 30 września br. godzina 16.00, wyjazd autokarem z przystanków o godzinie 15.00, zapisy od przyszłej niedzieli.
  6. Odpust w Woźnikach na św. Franciszka w niedzielę 4 października godzina 13.00. Zapraszamy OSP Woźniki, drogich Parafian, szanownych Gości.
  7. Natomiast w niedzielę 11 października o godzinie 13.00 OSP w Woźnikach obchodzi 110 – lecie swojej działalności. Z racji Jubileuszu nastąpi uroczyste poświęcenie wozu bojowego OSP Woźniki. Mszę będzie cebrowa i kazanie wygłosi Ks. Proboszcz z Gomulina, Ks. Jan Cholewa.
  8. Przy wyjściu z kościoła i zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.

Dziś w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się akcja pobierania krwi. Organizatorzy zapraszają do wzięcia uczestnictwa w tej akcji.

 

Stowarzyszenie Koła Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym z Piotrkowa przeprowadzi kwestę za tydzień przed kościołem po mszy na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

 

 

« powrót