Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziele Dwudziestą Piątą Zwykłą

2015-09-19 23:24:19

Ogłoszenia duszpasterskie

na Niedziele Dwudziestą Piątą Zwykłą 20.IX.2015r .

  1. Przeżywamy dziś 25. niedzielę w ciągu roku, która jest zarazem w naszej ojczyźnie obchodzona jako Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zachęcamy do korzystania zwłaszcza z katolickich rozgłośni radiowych, Telewizji Trwam, prasy katolickiej – Niedzieli czy zaglądania na katolickie strony internetowe.
  2. Dekanalna pielgrzymka chorych do sanktuarium w Rozprzy na spotkanie z ks. bpem odbędzie się środę 30 września br. godzina 16.00, wyjazd autokarem z przystanków o godzinie 14.30, zapisy w zakrystii.
  3. Dziękujemy mieszkańcom Piekar za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na potrzeby parafii 337 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Kozieróg.
  4. Odpust w Woźnikach na św. Franciszka odbędzie się w niedzielę 4 października godzina 13.00. Zapraszamy OSP Woźniki, drogich Parafian i szanownych Gości.
  5. Natomiast w niedzielę 11 października o godzinie 13.00 OSP w Woźnikach obchodzi 110 – lecie swojej działalności. Z racji Jubileuszu nastąpi uroczyste poświęcenie wozu bojowego OSP Woźniki. Mszę będzie cebrowa i kazanie wygłosi Ks. Proboszcz z Gomulina, Ks. Jan Cholewa.
  6. Przy wyjściu z kościoła i zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.

 

Stowarzyszenie Koła Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym z Piotrkowa przeprowadzi kwestę po mszy na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

 

 

 

« powrót