Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziele Dwudziestą Siódmą Zwykłą

2015-10-06 00:44:22

na Niedziele Dwudziestą Siódmą Zwykłą 4.X.2015r .

1. Dziękujemy mieszkańcom Zwierzchowa i Dobiecin Kolonii za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na potrzeby parafii 130 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Piekarek.
  2. Pamiętajmy, że msza św. i nabożeństwo różańcowe odprawiamy w kościele parafialnym codziennie o godzinie 17.00, w niedzielę po sumie.
  3.  Różaniec i msza św. w Piekarach w poniedziałek godzina 15.30, w Mąkolicach we wtorek godzina 15.30, w czwartek Radziątków godzina 15.30, w piątek Kacprów godzina 15.30, sobotę Ludwików godzina 15.30. Przyjeżdżamy własnymi pojazdami. Na nabożeństwo różańcowe serdecznie zapraszamy.
  4. Za tydzień w niedzielę 11 października o godzinie 13.00 OSP w Woźnikach obchodzi 110 – lecie swojej działalności. Z racji Jubileuszu nastąpi uroczyste poświęcenie wozu bojowego OSP Woźniki i wmurowanie tablicy upamiętniającej to wydarzenie ufundowanej przez mieszkańców Woźnik i Woźnik Kolonii.
  5. Msza św. za zmarłych na cmentarzu w październiku będzie 11 października o godzinie 15.00
  6. Wyjazd na czuwanie na Jasną Górę do Częstochowy 11 października o godzinie 17.30. Zapisy u Panik Krystyny Lauks.
  7. W przyszłą niedzielę, 11 października, będziemy obchodzić Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – patron rodziny". Tego dnia swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia", która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Św. Jana Pawła II. Zbiórka do puszek przed kościołem na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin polskich.
  8. Przy wyjściu z kościoła i zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
  9. Są do nabycia Kalendarze Rolników na rok 2016, cena 24 zł.
  10. Od poniedziałku przyjmujemy intencje mszalne na rok 2016 .