Ogłoszenia duszpasterskie na Piątą Niedzielę Wielkiego Postu

2014-04-05 17:35:19

Na Piątą Niedzielę Wielkiego Postu – 6.IV.2014 r.

1. Od dziś w kościele zasłaniamy wszystkie krzyże. Skupimy się na rozważaniu Męki Pańskiej, stąd jeszcze większa zachęta do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa, dzień tryumfalnego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm na wszystkich mszach. Palmy również będą do nabyć przed kościołem od drużyny harcerzy zbierających na wakacje.
  3. Liturgia Wielkiego Czwartku rozpocznie się o godzinie 18.00
  4. W Wielki Piątek o godzinie 17.00 rozpocznie się droga krzyżowa ulicami Bogdanowa. Na drogę zabieramy krzyże misyjne, serdecznie zapraszamy Druhów OSP z Woźnik do niesienia krzyża i wszystkich drogich Parafian. Po drodze krzyżowej o godzinie 18.00 Liturgia Wielkiego Piątku i adoracja Grobu Pańskiego do godziny 21.00.
  5. W Wielką Sobotę Liturgia rozpoczyna się o godzinie 18.00, na którą zabieramy świece, lub przed kościołem będzie można nabyć małe paschaliki  rozprowadzane przez Caritas Polska – 4 zł, symbol przyjętej na chrzcie świętym wiary.
  6. Ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego złożyli mieszkańcy Piekarek 150 zł, Korczewa 260 zł, Miłakowa 180 zł, Kacprowa 570 zł, Kamiennej 150 zł, Woźnik Kolonii 373 zł. Za złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  7. Jest organizowany wyjazd na czuwanie na Jasnej Górze w piątek 11 kwietnia , wyjazd godzina 17.30.
  8. W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.