Ogłoszenia duszpasterskie na Piątą Niedzielę Zwykłą 4.II.2018 r.

2018-02-03 20:03:08

na Piątą Niedzielę Zwykłą 4.II.2018 r.

1. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.
  2. Dzisiaj w Piotrkowie w kościele Księży Bernardynów na każdej Mszy św. uroczystość peregrynacji figury Michała Archanioła z Góry Gargamo z Włoch.
  3. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby osób niepełnosprawnych, którymi zajmuje się Krajowe Stowarzyszenie Charytatywne „Betel”.
  4. Zachęcamy jak co miesiąc do wyjazdu 11 lutego do Częstochowy na czuwanie jasnogórskie schorowanych  i starszych, wyjazd o g. 17.00, zgłoszenia przyjmuje Pani Krystyna.
  5. Dzieci szkolne z klas od „O” do kl.VI odbierają w zakrystii kontrolkę mszy św. na drugi semestr.
  6. Przed nami ostatni tydzień krótkiego tegorocznego karnawału, a w nim „tłusty czwartek". Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w tym radosnym czasie. Wszystkim z serca błogosławimy...