Ogłoszenia duszpasterskie na Piętnastą Niedzielę Zwylłą

2015-07-11 15:10:05

na Piętnastą Niedzielę w ciągu roku 12 VII 2015r .

1. Liturgia 15. niedzieli w ciągu roku, którą dziś przeżywamy, wskazuje nam na działanie słowa Bożego w naszym życiu. Zechciejmy zwrócić uwagę na to, czy przypadkiem nie jest z nami tak, że wprawdzie słuchamy słowa Bożego, ale ono do nas nie dociera. Wykorzystajmy ten letni czas również na to, by uważniej przyjrzeć się naszej codzienności, a co za tym idzie, zastanowić się, czy dostrzegamy Boże działanie w naszym życiu.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Bogdanowa Kolonii i Wólki za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na potrzeby parafii   zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Radziątkowa.
  3. 9 sierpnia 2015r. Pani Krystyna organizuje pielgrzymkę do Torunia. W programie zwiedzanie tamy we Włocławku gdzie zamordowana Jerzego Popiełuszkę, katedrę we Włocławku , świątynia Jana Pawła II budowaną przez Redemptorystów i zwiedzanie Radio Maryja i Torunia, koszt 60 zł. Zapisy u Pani Krystyny.
  4. Msza św. fatimska za zmarłych na cmentarzu dzisiaj o godzinie 16.00. Zapraszamy.
  5. Kierownik Ełckiej pielgrzymki pieszej na Jasną Górę prosi o przyjęcie i przenocowanie pielgrzymów. Do Woźnik i poszczególnych wiosek pielgrzymi przybędą w sobotę 8 sierpnia, a w niedzielę po mszy wyruszają dalej.
  6. Ofiarę na potrzeby parafii w tym tygodniu złożyli: Jadwiga Danielak z Mąkolic 100 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  7. W ostatnią niedzielę lipca, to jest 26 lipca z racji św. Krzysztofa po każdej mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Zapraszamy wszystkich kierowców wraz ze swoimi pojazdami, dzieci z rowerami.
  8. Dożynki Parafialne w naszej parafii są planowane na ostatnią niedzielę sierpnia, to jest 30 sierpnia godzina 11.30
  9. W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.