Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie na Trzydziestą Drugą Niedzielę w ciągu roku

2016-11-06 17:47:56

Ogłoszenia duszpasterskie

na Trzydziestą Drugą Niedzielę w ciągu roku 6.XI.2016  r.

 

  1. Dziś – trzydziesta druga niedziela w ciągu roku. Dzisiejsza liturgia Słowa przypomina prawdę o zmartwychwstaniu i życiu wiecznym, a modlitwa za zmarłych pozwala nam pogłębiać naszą wiarę w to, że spotkamy się wszyscy w królestwie Bożym, bo „Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją"
  2. W piątek, 11 listopada, przypadnie 98. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu pragniemy szczególnie modlić się za naszych Rodaków, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny i w jej obronie. Chcemy także modlić się o to, by każdy Polak troszczył się o wspólny dom, jakim jest jego kraj. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze Święte o godzinie 8.00, 10.00 i 11.30
  3. Wyjazd na czuwanie do Częstochowy na Jasną Górę w piątek 11.XI. o godzinie 17.30. Zapisy u Pani Krystyny.
  4. W czwartek 10 listopada rozpocznie się Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana – organizujemy pielgrzymkę na te uroczystości  do Krakowa–Łagiewnik 19 listopada, zapisy w kancelarii i zakrystii, lub u Pani Krystyny, zachęcamy i zapraszamy wszystkich do wyjazdu!
  5. Spotkanie młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do bierzmowania w sobotę 12 listopada o godzinie 10.00 na salce katechetycznej.
  6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Co tydzień mamy: Niedzielę, Źródło i wiele innych tytułów... także dla dzieci.

 

« powrót