Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie na Trzydziestą Trzecią Niedzielę w ciągu roku

2016-11-12 20:04:25

Ogłoszenia duszpasterskie

na Trzydziestą Trzecią Niedzielę w ciągu roku 13.XI.2016  r.

 

  1. Tegoroczne Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach od Pierwszej Niedzieli Adwentu to jest od 27 do 29 listopada. Program rekolekcji będzie wyglądał tak samo jak w latach ubiegłych. Msza św. w niedzielę o godzinie 8.00, 10.00 i suma o godzinie 11.30. W poniedziałek i wtorek Msze św. będą o godzinie 10.00, 15.30 dla dzieci szkolnych i przygotowujących się do pierwszej komunii i starszych o godzinie 17.00 dla starszych, młodzieży i tych którzy przygotowują się do bierzmowania. W poniedziałek i wtorek będzie można skorzystać ze spowiedzi adwentowej. Rekolekcje poprowadzi ks. Sławomir Bednarski z Kleszczowa.
  2. Od jutra pan Andrzej Lasota - nasz organista rozpocznie roznoszenie poświęconych dzisiaj w naszym kościele opłatków wigilijnych. Prosimy o życzliwe przyjęcie go w Waszych domach. W poniedziałek Pan Organista z opłatkiem odwiedzi mieszkańców Niedyszyny Dolnej i Górnej, we wtorek – Dobiecin Kolonia, w środę – Dobiecin, w czwartek Korczew, w piątek Zwierzchów.
  3. Z racji chłodniejszych dni w tygodniu od najbliższego poniedziałku do soboty drzwi główne w kościele parafialnym będą zamknięte z wyjątkiem nowenny w środy i niedziel. Do kościoła na msze święte wchodzimy wejściem od strony zakrystii.
  4. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Co tydzień mamy: Niedzielę, Źródło i wiele innych tytułów... także dla dzieci.
  5. W zakrystii jest do nabycia Kalendarz Rolników.
« powrót