Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwykła 5.XI.2017 r.

2017-11-04 21:17:39

Ogłoszenia duszpasterskie

Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwykła 5.XI.2017 r.


  1. Dzisiejsza liturgia Słowa przypomina prawdę o zmartwychwstaniu i życiu wiecznym, a modlitwa za zmarłych pozwala nam pogłębiać naszą wiarę w to, że spotkamy się wszyscy w królestwie Bożym, bo „Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją".
  2. W sobotę 11 listopada, przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości przez Polską. W tym dniu pragniemy szczególnie modlić się za naszych Rodaków, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny i w jej obronie ginęli. Chcemy także modlić się o to, by każdy Polak troszczył się o wspólny dom, jakim jest jego kraj. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze święte tego dnia w kościele parafialnym o godzinie 8.00, 10.00 i 11.30 .
  3. Wyjazd na czuwanie do Częstochowy w sobotę 11 listopada o godzinie 16.30. Zapisy u Pani Krystyny.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy zamówili u nas wypominki – za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będziemy się modlić przez cały rok przed każdą mszą świętą.
  5. Z racji chłodniejszych dni w tygodniu od najbliższego poniedziałku do soboty drzwi główne w kościele parafialnym będą zamknięte z wyjątkiem nowenny w środy i niedziel. Do kościoła na msze święte wchodzimy wejściem od strony zakrystii.
  6. Pan Wójt Gminy Wola Krzysztoporska oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na Patriotyczny Koncert Muzyczny z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się w niedzielę 12 listopada o godzinie 17.00 w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Wstęp wolny.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela” i ostanie egzemplarze Kalendarza Rolnika na 2018 rok.
« powrót