Parafiada 2012

2012-05-24 00:44:38

Jak co roku organizowany jest w naszej parafii Turniej Piłki Nożnej - "Parafiada". Również i w tym roku nie mogło zabraknąć zmagań młodzieży w piłce nożnej.

Dnia 23 maja na Kompleksie Boisk Sportowych Orlik w Dobiecinie, rozegrany został Turniej Piłki Nożnej. Do zmagań sportowych przystąpiły trzy drużyny z Parafii Bogdanów i Parafii Rozprza oraz z Ośrodka Interwencyjno Socjalizacyjnego w Bełchatowie. Pierwsze miejsce zajęła Parafia Rozprza, drugie - Parafia Bogdanów, a trzecie Ośrodek Interwencyjno Socjalizacyjny w Bełchatowie.

Po meczu na terenie Szkoły Podstawowej w Dobiecinie odbyło się ognisko dla młodych sportowców, gdzie we wspólnym gronie nastąpiło wręczenie pucharów i dyplomów dla wszystkich drużyn. Czas ogniska był okazją do wspólnych rozmów i miłego spędzenia czasu po zmaganiach sportowych.

Uczestnicy i organizatorzy dziękują Panu Błażejowi - Animatorowi sportowemu na boisku Orlik w Dobiecinie oraz Pani Joannie - Dyrektorce Szkoły Podstawowej w Dobiecinie, za udostępnienie obiektów, na których młodzież mogła spędzić wspólnie czas. Za roku ponownie spotkamy się na Parafiadzie, aby kolejny raz stanąć do sportowych zmagań.

Tabela wyników:

1. Rozprza 6 pkt.