Aktualności

Sukces petycji w obronie krzyża

2012-01-11 22:29:18

Sukcesem zakończyła się akcja tygodnika „Niedziela” przeprowadzana pod hasłem „Brońmy Chrystusowego Krzyża”. Organizatorom udało się w ciągu trzech miesięcy zebrać 305 tys. podpisów pod petycją w obronie obecności krzyża w przestrzeni publicznej. W naszej parafii udało się zebrać ponad 100 podpisów. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej jakże ważnej inicjatywy.

Swoje podpisy pod petycją złożyli nie tylko wierni z naszych parafii, ale także przedstawiciele ruchów i stowarzyszeń. Na adres redakcji przyszły również petycje z podpisami od naszych czytelników ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Francji, Szwajcarii, Ukrainy, Austrii, Norwegii – powiedział w rozmowie z KAI s. inf. Ireneusz Skubiś redaktor naczelny "Niedzieli".

Kategorie wpisu: Informacje
« powrót