Dziękujemy za odwiedziny.
Ania6 marzec, 2012

Jestem dumna z mojej nowej parafii -piękny kościół, wewnątrz piękne malowidła, a w samym sercu kościoła obecny Ten Najważniejszy - sam Jezus Chrystus.I cóż tu jeszcze można dodać.....

Ania

GRZEGORZ27 wrzesień, 2012

KOŚCIÓŁ PIĘKNY, ODWIEDZAŁEM GO JESZCZE W CZASIE WAKACJI W POŁOWIE LAT DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. SZKODA TYLKO, ŻE GDY TERAZ PRZEJEŻDŻAM CZASEM PRZEZ BOGDANÓW JEST ON ZAMKNIĘTY JAK WAROWNA TWIERDZA.

2 grudzień, 2012

Anna i Jacek
02.12.2012 r.
Cudowna oprawa muzyczna mszy.
Organista najwyższej klasy tylko pozazdroscic.
Czego nie można powiedziec o parafii w Drużbicach.
Ostatnio organista pracujący w niepełnym wymiarze zrezygnował z pracy.
Szczęśc Boże.

Ania5 grudzień, 2012

Oj tak, organista swoim śpiewem porusza serca:))To prawdziwy Boży dar dla naszej parafii.Obyśmy go dobrze wykorzystali na Bożą Chwałę.
Szczęść Boże

Andrzej24 grudzień, 2012

A najpiękniej śpiew porusza nasze serca, gdy organista wraz z rodzoną siostrą śpiewa.Takiego duetu mogą pozazdrościć sale największych operetek. Szczęść Boże.

Ania12 luty, 2013

Zapraszam wszystkich na wielkie weselisko :))
www.MocneSlowo.pl

Kasia2 kwiecień, 2013

kocham moją parafię

Jan30 maj, 2013

Jestem dumny, że do piękna kościoła w Bogdanowie przyczynił się ksiądz noszący nazwisko Kozakowski. Bogdanów jest chyba jedyną miejscowością posiadającą ulicę Kozakowskiego. Pozdrawiam serdecznie księży i parafian Parafii pw. Przenajświętszej Trójcy.
Może kiedyś będzie mi dane zawitać do Bogdanowa.
Jan Czesław Kozakowski

Stanislava12 wrzesień, 2013

Z całego serca dziękuję, że spotkałam się z prawdziwym wsparciem duchowym oraz otrzymałam pomocną dłoń. Cieszę się, że po latach zaczynam znów czuć prawdziwą bliskość Boga. W tym też cała moja rodzina!

Stanislava15 listopad, 2013

Nie wiem, jaki jest Wyższy Plan naszego Niebieskiego Ojca. Jedno wiem: Przybywając z daleka, miałam znaleźć się w "tej", a nie innej parafii, żeby nawrócić się. Nawet nasi znajomi wolą pokonać kilometry, mówiąc, że "jakoś tu inaczej". Bowiem tu odczuwać obecność prawdziwej miłości. Jedynie prawdziwa miłość otwiera drzwi, do których Bóg nieustannie puka.

Damiano22 styczeń, 2014

Bardzo ciekawa strona.
Zapraszam na stronę parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl

Tom2 marzec, 2014

Witam,

Bardzo ciekawa strona i bardzo estetyczna. Zapraszam także na moją stronę: www.mar-soft.pl

Pozdrawiam,
Tom

Odzysk danych19 marzec, 2014

Ciekawie wykonany serwis internetowy parafii. Pozdrawiamy.

Marzena9 maj, 2014

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców parafii.

Marzena2 czerwiec, 2014

Polecam zapoznanie się z pierwszym w Polsce przewodnikiem filmowym dla chrześcijan KulturaDobra.pl

Daga6 czerwiec, 2014

Super strona, na pewno tu wrócę po więcej informacji! Zapraszam także na stronę www.tunia.pl !!!

Andi6 czerwiec, 2014

Serwis warty obejrzenia byle by nie brakło zapału.Pozdrawiam.!!!

Andi9 czerwiec, 2014

Serwis warty obejrzenia byle by nie brakło zapału.Pozdrawiam.!!!

Artur13 czerwiec, 2014

Wpisuję się i będą wpadał na tą witrynę.

Roman Wójcicki23 lipiec, 2014

Jestem Roman Wójcicki, ze Sądowej Wiszni, we lwowskim. Zauważyłem nazwisko ks. Karola Kicyła. Nazwisko Kicyła jest znane w okolicach Sądowej Wiszni we wioskach Stojańce, Zawadów i Wójkowice. Z Zawadowa pochodzi k. Jan Kicyły, który zginął w czasie II wojny światowej.Nikt nie wie co się z nim stało. Czy księża Jan i Karol mogą mieć coś wspólnego? Jak by kto chciał mi odpowiedzieć, to proszą na E mail tkpzl@mail.ru

Roman Wójcicki3 sierpień, 2014

Ks. Karol Jan Kicyła syn Wawrzyńca i Marii, urodzony w Wójkowicach - Zawadowie, niedaleko Sądowej Wiszni. Czy w kościele w w Bogdanowie są dane o księdzu K. Kicyła , jak to: kiedy się urodził. gdzie uczył się w seminarium, jaka pierwsza parafia była, w jakich okolicznościach zginął? Mój E mail tkpzl@mail.ru
Z szacunkiem. Roman Wójcicki - Sądowa Wisznia - woj. Lwowskie

Henryka Pugaczew16 wrzesień, 2014

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców parafii.Mój tato pochodził z Bogdanowa.

parafia6 listopad, 2014

Witam,
Ciekawa strona www. Zapraszam także na moją stronę www - www.parafiagomulin.pl

parafia6 listopad, 2014

ciekawa księga gości - zapraszam na moją stronę

Gosia9 styczeń, 2015

Ciesze się ze mimo że Parafia Nasza jest tradycyjna-i dobrze1 to posiada to medium jakim jest net.Jestem za !i życze rozwoju strony bo to wazny przekaz,szybki.
Gosia lat45

16 kwiecień, 2015

Organista wraz ze swoją siostrą czynią coś co nadaje tej mszy niesamowity charakter aż chce się tam wracać

Damian20 sierpień, 2015

Pielgrzymi z Pisza dziękują za bardzo gościnne przyjęcie, za życzliwość i otwartość Waszych serc i domów. Jesteście niesamowici! Pamiętamy o Was w modlitwie cały rok! Do zobaczenia

Dorota16 marzec, 2016

Bardzo ładna parafia

Małgorzata14 sierpień, 2016

Duszpasterzom i Parafianom życzę, aby Patron dzisiejszego dnia Św. Maksymilian Maria Kolbe wypraszał wszystkim potrzebne łaski.

Anegdota28 wrzesień, 2016

Pozdrowienia z Piotrkowa. Zapraszam na moją stronę z cytatami, przysłowiami, anegdotami i innymi mądrościami życiowymi.

alicja karmicka10 październik, 2016

Piękna parafia, serdecznie pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis